9 Mayıs 2015 Cumartesi

23 Nisan Blogger Anne ve Çocuk Şenliği


18 Nisan Cumartesi günü "Şans Böceği" blogunun sahibi sevgili Nihan ve "Şafağın Dünyası" blogunun sahibi sevgili Şafak'ın davetlisi olarak 23 Nisan Blogger Anne ve Çocuk Şenliğine katıldım.
Bahçelievler Muzipo Kids'de gerçekleşen etkinlikte çocuklarımız Muzipo Kids'in eğitmen ablalarıyla eğlenirken, biz annelerde hem sohbet ettik hem de sponsor firmaların ürünleri hakkında bilgi aldık. 
Çok emek verilmiş harika bir organizasyondu. Sevgili Nihan ve Şafak bizleri çok güzel ağırladılar ve etkilik bitiminde bizleri kelimenin tam anlamıyla hediyelere boğdular. Güzel bir gün geçirmenin, yeni dostlar tanımanın mutluluğu ile elimiz kolumuz dolu bir şekilde vedalaştık. Çocuklar ve anneleri için ayrı ayrı birbirinden güzel hediyeleri açarken Derin'in mutluluğunu görmeniz lazımdı :)
Toplam 56 firmanın sponsorluğunda gerçekleştirdikleri bu kusursuz organizasyon için arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve davetleri için teşekkür ediyorum.
Bol fotoğraflı bir post sizleri bekliyor hemen başlayalım :)

 Etkinliğimizin yapıldığı Muzipo Kids lokasyon olarak çok güzel bir konumdaydı ve en güzeli ise kapının hemen önünde park yeri bulmam oldu, çoluk çocuk park yeri sıkıntısı çekmemiş olmak beni çok mutlu etti :) 


 Sevgili Nihan ve Şafak açılış konuşmasını yaparlarken.


Uneller firmasının Gurme serisi lezzetli kurabiyeleri için teşekkürler...


Meyve sepeti'nin lezzetli meyve sepetleri etkinlikte yememiz için ikram edilmişti. Hem çocuklar hem de anneler keyifle yedik çok teşekkür ederiz :)Bikbiks Kitchen Aybike hanım çocuklarımızla çok keyifli bir etkinlik yaptı. Birlikte kurabiye atölyesinde kurabiyeler yaptılar, bize de ikram ettiler.


 Panda çocukluğumun dondurması bana çok güzel şeyler hatırlattıkları için teşekkürler :)                          Narkutu'nun hediyesi güzel bir defterdi. Teşekkürler..
sanakapakolsun.com etkinlik öncesi adreslerimize kendi seçtiğimiz fotoğraflarımızın olduğu kapakları göndermişlerdi. Teşekkür ederim :)


Etkinlikten sonra luna organizasyon bizi İstanbul Akvaryumda ağırladı. Biz ilk kez gittik ve çok beğendik. Bu güzel gün için teşekkürler...Ariste peynirin çubukta şekilli peynirleri sayesinde peynir yemeyen kızıma peynir yedirebilmenin mutluluğunu yaşıyorum :) Teşekkürler...


Bıobaby'nın hediyesi bebek yağı ve güneş sonrası losyon için çok teşekkür ederim :)


Özel Gün Magnetleri 'nin  hepimize özel olarak hazırladığı Amerikan Servis,magnet ve kitap ayraçları masalarımızda bizleri bekliyordu :) Teşekkürler..


Chupa Chups yeni üretime başladıkları içi meyve suyu dolgulu jelibonları ilk biz ve çocuklarımızın denemesi için yollamış. Çok teşekkür ederim.Rituel de Beaute ağrı bandı,diş temizleyici ve burun bandı hediye etti. Diş temizleyicisini çantama attım acil durumlarda çok işime yarayacak. Teşekkür ederim :)Taş Tabloların anneler için yaptığı el emeği taş tablolara bayıldım, çocuklarımız için gönderdiğiniz kolye ve kalemlere çok teşekkür ederim :)Kozmobio'nun hediyesi sabun için teşekkürler :)

Pritt ürünlerinden oluşan paketi çok beğendik teşekkür ederiz :)


Knor ürünlerinden oluşan paket için Knorr 'a çok teşekkürler :)

 Rainwalker firması anneler ve çocukları için  güneş gözlükleri hediye etti. Teşekkürler..Edu Kids bizim evde Tan Sağtürk bale kartlarıyla çok iyi bildiğimiz bir marka şimdi de Kelimelerin Oyunu, hecelerin uyumu'nu göndermişler. Çok teşekkür ederiz :) 

Era Kolejleri de etkinliğe destek olan  firmalardandı. Biz anneler Aslı Hanım'ın çocuklar için  bedensel ve zihinsel gelişimlerine faydalı aktivitelerini anlattığı konuşmasını dinlerken çocuklarımız da Palyaço ablaları ile renkli dakikalar geçirdiler, yüz boyama ve balon şişirme oyunları ile eğlendiler. Hediye ettikleri çikolata için de çok teşekkür ederim :)


Türk Beyin Takımı / Akıl Oyunları'ndan Ebru hanım çocukların beyin gelişimlerini destekleyen ve geliştiren oyunları Türk Beyin Takımı hakkında bilgi verdi. Çocuklarımızın yaşlarına göre gönderdikleri hediye paketlerinden bize tangram çıktı. Çok beğendik teşekkür ederiz :)


Pakmaya'nın hediyesi puding çeşitleri için teşekkürler..


DüşYeri çocuklarımız için Leliko ve Ayas dergilerinden göndermişler.Özellikle Leliko Derin'in sevdiği bir karakter olduğu için çok mutlu oldu teşekkür ederiz :)Tupperware çocuklarımız için küçük şey seti göndermişlerdi. Artık kurabiyeler bu setle Derin hanım tarafından yapılacak :) Teşekkürler..


Unı baby ürünlerini Derin doğduğundan beri severek kullanıyorum. Daha önce kullanmadığım göz makyajı temizleyicisini ise hemen denedim ve bayıldım. Özellikle kayısı yağlı ve pratik oluşu çok hoşuma gitti. Artık evde mutlaka bulunduracağım teşekkür ederim :)GD Kitap Dağıtım tarafından hediye edilen kitapları Derin o kadar sevdi ki daha önce nasılda almamışım diye üzüldüm. Çok teşekkür ederiz evde her gün bir etkinlik yapıyoruz :)
Timaş Yayın Grubu anneler ve çocuklar için kitaplar göndermişlerdi. Kitapları çok sevdiğimiz için bu hediyelere bayıldık. Çok teşekkür ederiz :)Mollers Omega çocukların bağışıklık sitemi için çok önemli olan Omega3 desteği ile yanımızdaydı. Teşekkür ederim :)

Şarkgülü Monami gönderdikleri mum boya ile çocukları sevindirdiler. Çok teşekkürler :)Organicum firması bebek bakım ürünlerinden oluşan bir set hediye etti
. Teşekkür ederim :)


 burun tıkanıklığına ve sinüs hastalıkları için kış boyunca kullandığımız bir ürün Nasorınse (Abfen Farma) gelecek kış kullanılmak üzere hazır olmuş oldu :) Teşekkürler..Hacıbekir1777  lezzetli lokum ve şekerleri için çok teşekkür ederiz :)


SVR Laboratories Türkiye'nin cilt tiplerimize uygun hazırladığı hediyeler için teşekkür ederim :)


Gratis hem bizim hem de çocuklarımız için Splat diş macunlarından hediye etti. Çok teşekkür ederiz :)


Dermecto'nun hediyeleri deodorant,rimel ve far için teşekkürler..Bebak hem çocuklarımız için hem de anneleri düşünerek güneş koruyucu krem göndermişler. Bebak benim uzun yıllardır kullandığım acıbadem sütü ile tanıdığım bir markaydı. Güneş kremlerini de denemek için sabırsızlanıyorum :) Çok teşekkür ederim.

Dalin güzel bir sepet içerisinde ürünlerinden hediye etti. Özellikle çamaşır deterjanını merak ediyordum. Deneme fırsatı bulduğum için mutlu oldum çok teşekkür ederim :)


Anavarza Bal kahvaltılarımızın vazgeçilmezi ballarından hediye etmişlerdi. Teşekkür ederim :)


Uzay Kimya,bebeklerin eşyalarını temizlemek için jel temizleyici ve leke çıkarıcı göndermişti.


 OMO sıvı deterjanını ilk kez deneyeceğim teşekkür ederim :)
Dermokil  bizler için el kremi ve kil maskesi, çocuklarımız içinde bebek şampuanı göndermiş. Özellikle kil maskesi duyduğum ve merak ettiğim bir üründü hemen deneyeceğim. Teşekkür ederim :)


Kliksa.com etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan sponsorlarımızdandı. Hem çocuklar hem de anneler için ayrı ayrı hediyeler hazırlamışlardı.

Parfumshopping gönderdiği far setiyle biz anneleri mutlu etti çok teşekkür ederiz.


Welcomebaby firmasıda etkinlikte bizimleydi.Welcomebaby'nin kuruluşunu ve ilerleyen dönemlerde hayata geçirmeyi planladıkları projelerini aktardılar. A'dan Z'ye bebek/çocuk ihtiyaçlarını bulabileceğiniz Welcomebaby ınternet dışında artık   Pendik'te mağazalarında hizmet vermeye de başlamış. Teşekkür ederiz geldiğiniz için :)
Medicana Sağlık Grubu ve Mediprocenter Her çocuk için kullanılacak check-up paketi hediye etti ve o gün yine elleri boş gelmemişti. Çocuklar ve bizler için hediye getirdiler. Çok teşekkür ederiz :)


Toyzzshop boyama kitabı, keçeli kalem seti ve lego göndermişlerdi. Lego hastası kızım o kadar sevindi ki çok teşekkür ederiz :)


Lav çocuklarımız için angry birds bardaklarından bir set yollamıştı. Artık sütlerimiz bu bardaklarla içiliyor :) Teşekkürler..


Nail Trick asetonsuz çıkan oje. Daha önce hiç denememiştim, büyük kolaylık olacak :) Teşekkürler..


Hommadeİstanbul 'un  bizler için hazırladığı özel kurabiyeleri masalarımızı süsledi. Bonex Türkiye Densed Dış Ticaret küçük çaplı yangınları 5 sn. içinde üzerine dökerek söndürebileceğiniz, Japonya'da ödül almış olan bir ürün hediye etti.Duru Bulgur değişik bulgur çeşitleri ve bulgur kitabından olan güzel bir paket hediye ettiler. Ben özellikle dual serisini çok merak ediyorum ilk önce mantarlıdan başlayacağım ;)Sevgili ' Kakulenin Bebekleri ' Emine hepimize ismimizin yazdığı bu süslü kalemleri hediye etti . Çok teşekkür ederim canım :)


Nesli Design 'ın hediyesi çocuklarımızın ismine özel hazırladığı kapı süslerini çok beğendik. Teşekkür ederiz :) 


Sevgili Nihan ve Şafağın bizler için hazırladıkları bu şirin kavanozların içinde ki çiçek tohumlarını ben diktim bile. En sevdiğim şey çiçek bana hep sizi hatırlatacak çok teşekkür ederim :)


Pınarla Hayat ' Pınar'da elleriyle hazırladığı minik aynaları hediye etti.
Çok teşekkür ederim Pınarcım :)


Başka bir etkinlikte görüşmek üzere sevgiyle kalın :)

Nüket

Alfabetik olarak destek veren değerli firmalar:3 yorum:

 1. cnm iyi ki geldin,teşekkür ederiz :) sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben teşekkür ederim nihancım sizlerle beraber olmak çok keyifliydi, sevgiler :))

   Sil
 2. ne hoş bi bloğunuz var bayıldım ve takibe aldım bende beklerimm :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ShareThis