28 Ağustos 2010 Cumartesi

Kendim için hiçbir şey almadım..


Bugün Profilo AVM'deydik, gezdik, dolaştık, yedik, içtik, alışveriş yaptık, eve döndük. Aldıklarımıza baktım, kendim için hiçbir şey almamışım. Sadece minik kızımız için bir şeyler aldık.Bu aralar ona bir şeyler almak beni daha çok mutlu ediyor :)
Aldıklarımıza gelecek olursak;

Remzi Kitabevinden iki tane kitap aldık çünkü bizim okuduğumuz kitap ve dergileri ellemek, buruşturmak ve ağzına sokmak istediği için kapakları ve sayfaları kalın bebek kitaplarından aldık. Biri My first words, diğeri de 0-3 yaş tırtıl serisi tatilde. Artık kitabımı okurken ona da kendi kitabını vereceğim ve rahatıma bakacağım :)
Yemek yerken heryer savaş alanına döndüğü için Mothercare'den kolay temizlenebilen plastik bir mama önlüğü ( fotoğraf da sanki elbise gibi çıkmış ), yine Mothercare'den üzerinde el-göz koordinasyonunu arttırdığı yazan bir oyuncak ve yeni yeni uzayan saçlarını toplamak için küçük lastik tokalar..

3 yorum:

 1. Kıyamam sana ben ya kendini de düşünmemiş :)

  YanıtlaSil
 2. edacığım şikayet etmiyorum aslında, her şey onun için :)

  YanıtlaSil
 3. Gule gule kullansin :) Kac aylik bir findik faresidir kendileri? Sunun icin soruyorum. Tokalar icin acele etme, sonra cikartip yutmayi deniyorlar demisti bize doktorumuz. Su anda bizim fare 20 aylik, suse pek merakli oldugundan tokalari ile gayet dost!

  Kitap olarak da Ikea katalogunu oneririm :) Bayiliyorlar...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ShareThis